Lepton Framework

Lepton Framework, mobil ve web uygulamalarınızı aynı çatı altında kolaylıkla geliştirmenizi sağlayan bir üründür. Lepton komponentleri kullanılarak, projelerin mobil-web uygulamaları platform bağımsız ve ek maliyet olmadan eş zamanlı geliştirilebilir. Dokümantasyonu ve örnek projeleri ile hızlı başlangıçlara olanak sağlar.

Temalandırma

Lepton Framework, mobil ve web uygulamaları için oluşturulan temayı, her iki platform için de ayrı efor sarf etmeden kullanabilmenize olanak sağlar. Projelerin ve komponentlerin görünümlerinin hızlıca değiştirilmesinde esnek bir yapı sunar.

Stillendirme

Lepton Framework, oluşturulan tema dışında, hem web hem de mobil platformu üzerinde herhangi bir komponentin özel olarak görünümünün kolaylıkla değiştirilmesine olanak sağlar. Değişen dizayn kararlarına hızlı adapte olmayı mümkün kılar.

Global State Yönetimi

Lepton Framework; global state yönetiminde, ağaç yapısı ile sizleri sistem karmaşasından kurtarır. Böylelikle, büyük projelerdeki global state yönetimini kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Şablon Desteği

Lepton Framework; projenizin kapsamına göre, önceden hazırlanan (e-ticaret, bankacılık, sağlık vb.) şablonlar ile projelerin daha önemli gereksinimlerine vakit ayırabilmenizi sağlar. Hazır konfigürasyonlar ile proje başlangıç maliyetlerinizi minimuma indirir. Kapsama göre hazırlanan örnekler ile hızlı adaptasyon sağlar.

Proje İskeleti

Lepton Framework, projenize uygun olarak kullanmak istediğiniz proje şablonunu tek komut satırı ile oluşturmaya olanak sağlar. Kod yazım standartları ile projenizin takım halinde uyumlu ve kaliteli çalışılmasını mümkün kılar.