Ürünler

Proto Yazılım ürünleri; mühendislerimizin özgün fikirleri ile kullanıcı deneyimleri dikkate alınarak oluşturulmuştur. Ürünlerimiz, güncel teknolojiye dayanan alt yapıları ile geliştirilmeye uygun olup; ürünlerimizin kurulumu, kullanımı ve işletilmeleri kolaydır.

Galata İzleme Platformu

Galata İzleme Platformu, kurumunuzda bulunan tüm uygulamaların ürettiği log’ların ilgili sunuculardan toplanıp, merkezi bir log cluster’ında indekslenmesine ve bu log’ların gerçek zamanlı olarak analiz edilmesine olanak sağlar.

Lepton Framework

Lepton Framework, mobil ve web uygulamalarınızı aynı çatı altında kolaylıkla geliştirmenizi sağlayan bir üründür. Lepton komponentleri kullanılarak, projelerin mobil-web uygulamaları platform bağımsız ve ek maliyet olmadan eş zamanlı geliştirilebilir. Dokümantasyonu ve örnek projeleri ile hızlı başlangıçlara olanak sağlar.

Proton Mesaj Yönetim Platformu

Proton Mesaj Yönetim Platformu; kullanıcılarınıza göndereceğiniz milyonlarca e-posta, SMS ve anlık bildirimi tasarlayıp, hızlı ve sorunsuz iletebileceğiniz, kullanıcı-bildirim etkileşimlerini raporlayabileceğiniz, altyapınıza veya bulut hesabınıza kurabileceğiniz bir mesaj yönetim platformudur. Proton, toplu mesaj gönderme yeteneğinin yanında, sağladığı API’ler aracılığı ile gerçek zamanlı bildirim gönderme yeteneğine de sahiptir.